SPX-CAR GROUP a.s., Zlín
Kariéra ve Volvu

KARIéRA

Pomocný mechanik vozů Volvo

Hledáme nového kolegu na pozici pomocného mechanika...
Více informací

Prodejce ojetých vozů Volvo

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici prodejce ojetých vozů...
Zavřít

NÁPLŇ PRÁCE

Pneuservis, včetně uskladnění

Pomocné práce na servise

Po zapracování možnost samostatné práce na vozech Volvo

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Výuční list v oboru automechanik nebo autoelektrikář

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řízení vozu

Pozice vhodná pro absolventy

Znalost práce na PC

Základní znalost anglického jazyka

Schopnost samostatné i týmové práce
Dobré komunikační schopnosti

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Práci na HPP

Možnost platového růstu a bonusů po sjednaném období a v návaznosti na výsledky
Práci ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí
Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky
Příjemné a motivující pracovní prostředí
Možnost dalšího vzdělávání

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na

spx-car@spx-car.cz.

Jaroslav Matocha

Vedoucí servisu
Zavřít

NÁPLŇ PRÁCE

Aktivní prodej vozů osobní i elektronickou (webovou) formou.
Administrativní úkoly: e-maily, vkládání dat a inzercí, práce s interní databází, monitorování trhu s ojetými vozy, evidence technického stavu nabízených vozů atd, správa vozového parku, podpora obchodního oddělení.

POŽADUJEME

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řízení vozu, komunikační a procesní zkušenosti z obchodních jednání, zkušenosti z přímého prodeje služeb nebo zboží. Prokázaná kvalifikace přímo z oboru prodeje aut není podmínkou .

Znalost práce na PC - aktivní práce s programy MS Office, Photoshop nebo jiné výhodou.
Angličtina na komunikační úrovni – B1, němčina vítána, ale není podmínkou.
Flexibilita, aktivní pracovní nasazení.
Administrativní spolehlivost.
Pozitivní a aktivní komunikace v pracovním kolektivu
Příjemné a reprezentativní vystupování.
SŠ vzdělání
Pečlivost
Zlín a blízké okolí

Práci na HPP.
Možnost platového růstu a bonusů po sjednaném období a v návaznosti na výsledky.
Práci ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí.
Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky.
Příjemné a motivující pracovní prostředí.
Možnost dalšího vzdělávání.

Aleš Divílek

Ředitel autosalonu