AUTORIZOVANÝ PARTNER VOLVO CAR

DLOUHOLETÁ TRADICE
Společnost SPX-CAR GROUP a.s působí v oblasti prodeje / servisu osobních vozů již více než 20 let. Od roku 2002 se stala autorizovaným dealerstvím značky Volvo ve Zlínském kraji. Jednalo se o proces, jímž došlo k naplnění našeho dlouhodobého přání zastupovat tuto severskou značku, která svojí image a filosofií koresponduje s našimi vlastními životními hodnotami.


INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
SPX-CAR GROUP a.s je jednou z mála tzv. singlebrandů – výhradním zástupcem jediné značky. Jediným důvodem této skutečnosti je přesvědčení, že naším závazkem vůči zákazníkům, ale i značce samotné, je soustředit celou energii pracovníků a zejména vedení firmy pouze pro Volvo. Toto cílené směřování naší činnosti má jasně prokazatelný a pozitivní vliv na úroveň našich služeb. 
 
SEVERSKÝ DESIGN A KOMFORT VE ZLÍNĚ
U nás v SPX-CAR GROUP a.s jsme hrdí na to, že Vám (jako jedni z prvních v ČR) můžeme tento jedinečný dotek severské filozofie a designu představit při návštěvě našeho certifikovaného prodejního areálu, který za tímto účelem prošel rozsáhlou rekonstrukcí a splňuje nejnovější standardy a kritéria značky. 
 
CO PRO NÁS ZNAMENÁ ZÁKAZNÍK?
SPX-CAR GROUP a.s v mnohém sdílí s Volvem hlavní nosné hodnoty v přístupu k zákazníkovi a okolnímu světu. Naší snahou je otevřený a upřímný vztah se zákazníkem. Klademe velký důraz na vytváření a udržení pozitivní a rodinné atmosféry v našem pracovním kolektivu a přenos této atmosféry do komunikace a přístupu k našim klientům.
 
 
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru