Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Prodejce ojetých vozů Volvo

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici prodejce ojetých vozů...

NÁPLŇ PRÁCE

Aktivní prodej vozů osobní i elektronickou (webovou) formou.
Administrativní úkoly: e-maily, vkládání dat a inzercí, práce s interní databází, monitorování trhu s ojetými vozy, evidence technického stavu nabízených vozů atd, správa vozového parku, podpora obchodního oddělení.

POŽADUJEME

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řízení vozu, komunikační a procesní zkušenosti z obchodních jednání, zkušenosti z přímého prodeje služeb nebo zboží. Prokázaná kvalifikace přímo z oboru prodeje aut podmínkou.

Znalost práce na PC - aktivní práce s programy MS Office, Photoshop nebo jiné výhodou.
Angličtina na komunikační úrovni – B1, němčina vítána, ale není podmínkou.
Flexibilita, aktivní pracovní nasazení.
Administrativní spolehlivost.
Pozitivní a aktivní komunikace v pracovním kolektivu
Příjemné a reprezentativní vystupování.
SŠ vzdělání
Pečlivost
Schopnost samostatné i týmové práce
Dobré komunikační schopnosti
Zlín a blízké okolí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Práci na HPP.
Možnost platového růstu a bonusů po sjednaném období a v návaznosti na výsledky.
Práci ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí.
Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky.
Příjemné a motivující pracovní prostředí.
Možnost dalšího vzdělávání.

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na

spx-car@spx-car.cz.

Kontakt

Aleš Divílek
Ředitel autosalonu

   Napsat e-mail

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru