Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Produktový specialista a Logistik prodeje nových vozů Volvo

Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici Produktový specialista a Logistik prodeje nových vozů Volvo

NÁPLŇ PRÁCE

Organizace logistických a administrativních operací souvisejících s předáním vozů.

Pozice produktového specialisty, znalost vozů a realizace jejich předání klientům.

Elektronická administrace webových poptávek a elektronického prodeje vozů.

Administrativní úkoly: e-maily, vkládání dat, práce s interní databází, tvorba interních zakázek, dokumentace k předání vozů, podpora obchodního oddělení.

POŽADUJEME

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řízení vozu, komunikační a procesní praxi v obchodu.

Zkušenosti z obchodních prodejních jednání výhodou. Prokázaná kvalifikace přímo z oboru prodeje aut není podmínkou .

Znalost práce na PC - aktivní práce s programy MS Office, Photoshop nebo jiné výhodou.

Schopnost samostatné i týmové práce.

Velmi dobré komunikační schopnosti
Angličtina na základní komunikační úrovni A2 – B1
Flexibilita, aktivní pracovní nasazení.
Administrativní spolehlivost.
Pozitivní a aktivní komunikace v pracovním kolektivu
Příjemné a reprezentativní vystupování.
SŠ vzdělání
Pečlivost
Zlín a blízké okolí

CO NABÍZÍME

Práci na HPP.
Možnost platového růstu a bonusů po sjednaném období a v návaznosti na výsledky.
Práci ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí a rodinnou atmosférou.
Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky.
Příjemné a motivující pracovní prostředí.
Možnost dalšího vzdělávání

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na

spx-car@spx-car.cz.

Ředitel autosalonu

Aleš Divílek

   Napsat e-mail
   Zkopírovat e-mail

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru