Kariéra

Aktuální nabídky zaměstnání

Automechanik vozů Volvo

Hledáme nového kolegu na pozici automechanik.

NÁPLŇ PRÁCE:

Kompletní samostatná servisní práce na vozech Volvo - praxe výhodou.

POŽADAVKY:

Výuční list v oboru automechanik nebo autoelektrikář

Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řízení vozu

Znalost práce na PC

Základní znalost anglického jazyka

Schopnost samostatné i týmové práce

Dobré komunikační schopnosti

CO NABÍZÍME:

Práci na HPP

Možnost platového růstu a bonusů po sjednaném období a v návaznosti na výsledky

Práci ve stabilní a prosperující společnosti s mnohaletou tradicí

Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky

Příjemné a motivující pracovní prostředí

Možnost dalšího vzdělávání

Váš strukturovaný životopis zasílejte prosím na

spx-car@spx-car.cz.

Vedoucí servisu

Jaroslav Matocha

   Napsat e-mail
   Zkopírovat e-mail

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru