Pro život.

Osvědčené plug-in hybridní SUV, které chrání Vaši rodinu. A nyní i její budoucnost.

Plug-in
Hybrid

Až 68 km
Dojezd v elektrickém režimu*

AWD
Pohon všech kol

Až 7
Sedadel

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP vychází z ujeté vzdálenosti za určité rychlosti v ideálních podmínkách. Skutečný dojezd v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Uvedené hodnoty jsou předběžné. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

7-místné Plug-in hybridní SUV

Objevte přednosti sedmimístného plug-in hybridního SUV stvořeného pro Váš silný zážitek z jízdy.

7-místné Plug-in hybridní SUV

Žádné kompromisy

Rozšířením pohonu o elektromotor vznikl plug-in hybrid, který bere ohled na budoucnost bez kompromisů v přítomnosti.

Navrhněte si vlastní

Je to Váš život, proto si vyberte Volvo XC90 Recharge podle svého vkusu. Rozhodněte se mezi sportovnější verzí R-Design a luxusnější variantou Inscription.

Reálně využitelná čistá energie

V čistě elektrickém režimu můžete se svým plug-in hybridním vozem jezdit s nulovými emisemi. S plně nabitým akumulátorem můžete své každodenní dojíždění zvládnout výhradně s použitím elektromotoru.

Několik exkluzivních stylů pro Váš vůz XC90 Recharge

Informace o standardní a specifické výbavě jednotlivých stylů si můžete prohlédnout v ceníku vozu.

Ceník vozu XC90   
Volvo XC90 R-Design

R-Design

Volvo XC90 Inscription

Inscription

Vždy na Vaší straně

Pokročilé technologie, kterými je Volvo XC90 Recharge vybaveno, Vám přinášejí jízdní komfort a mobilitu s možností přizpůsobení na míru Vašim potřebám.

Pomocná ruka

Pomocná ruka

Intuitivní kontrola nad vozem. Technologie na podporu řidiče Vám mohou prostřednictvím přizpůsobení rychlosti pomoci udržovat bezpečnou vzdálenost od vozidel před Vámi a pomocí jemných zásahů do řízení udržovat vůz v daném jízdním pruhu. V zatáčkách vůz optimalizuje rychlost v zájmu Vašeho jízdního komfortu.

Čistší vzduch v kabině

Čistší vzduch v kabině

Pokročilý systém zkvalitňování vzduchu v interiéru zabrání vniknutí až 95% nebezpečných částic PM 2,5, které vstupují do kabiny. S tímto systémem jsme si připsali světové prvenství, díky němuž si Vy i celá Vaše posádka může užít zdravější vzduch bez ohledu na okolní podmínky.

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, které jsou ve Vašem voze Volvo důmyslně rozmístěny a precizně integrovány, Vám zajistí strhující poslechový zážitek bez ohledu na to, kde ve voze sedíte.

Pro Vaši lepší koncentraci

Pro Vaši lepší koncentraci

Head-up displej Vám umožní udržovat si přehled o aktuální rychlosti, sledovat navigační pokyny krok za krokem, přijímat telefonní hovory a mnohem více. Nenechte se rozptylovat a soustřeďte se na silnici.

Bezdrátové nabíjení mobilních přístrojů

Bezdrátové nabíjení mobilních přístrojů

Už žádná změť kabelů. Speciální přihrádka na telefon umožňuje jednoduché a rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení během jízdy.

Luxus bez kůže

Výhled do nebe

Otevírací a výklopná panoramatická střecha stírá hranice mezi kabinou a okolním prostředím a umožní Vám vychutnat si čerstvý vzduch i výhled na oblohu.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru